Manşet

TSO üyeleri iftarda bir araya geldi

Kırıkkale TSO Meslek Komiteleri üyeleri iftar sofrasında bir araya geldi. Gönül Sofrası Restoran’da düzenlenen iftar yemeğinde aynı zamanda Müşterek Meslek komitesi toplantısı da gerçekleştirildi.

MÜŞTEREK KOMİTE TOPLANTISI
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği Meslek Komiteleri üyelerini buluşturdu. Gönül Sofrası Restoran’da düzenlenen iftar programında 13 Meslek grubundaki oda üyelerinin temsilcileri olan komite üyeleri,aynı zamanda Müşterek Komite Toplantısını da gerçekleştirmiş oldu.

KATMA DEĞER İÇİN NE GEREKİYORSA YAPILACAK
Özel Gazi Koleji sahibi Mehmet Al’ın yaptığı sofra duasının ardından bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı seçimin ardından geçen 1 buçuk aylık süre içerisinde yapılan faaliyetler hakkında komite üyelerini bilgilendirdi. Kırıkkale’nin ekonomisi, sanayisi, tarımı ve ticaretinin gelişmesi, kalkınarak ve şehre daha fazla katma değer sağlaması için Ticaret ve Sanayi Odası olarak gereken her şeyi yapacaklarını söyledi.

YILDA İKİ DEFA YAPILMASI GEREKİYOR
Yönetmelik gereği yılda iki defa yapılması gereken müşterek komite toplantılarında komite üyelerinin tanışma ve sektörel alanda fikir alışverişi yaparak ortak sorunlara çözüm önerileri sunma fırsatı yakaladıklarına dikkat çeken Varlı, odanın verimli çalışabilmesi için komitelere büyük görev düştüğünü söyledi. Komitelerin aktif çalışarak proje üretmeleri ya da üye sorunlarını belirlemelerinin meclisi daha verimli çalışır hale getireceğini vurgulayan Varlı, iftar yemeğine katılan komite üyelerine teşekkür etti.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı