Gündem

TSO üyelerine eğitim indirimi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ticaret ve Sanayi Odası il Kırıkkale Sınav Koleji arasında yapılan anlaşma ile TSO üyeleri eğitim hizmetlerinden %20 oranında indirimli faydalanabilecek.

 

ÜYELERİNE BÜYÜK AVANTAJ

Sektörel alanda ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda üyelerine en iyi hizmeti verme anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, eğitim alanında da üyelerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kırıkkale’de faaliyet gösteren özel eğitim kurumları arasında başarılı grafiği ve deneyimli eğitim kadrosuyla bir adım öne çıkan Sınav Koleji’nin kurucu müdürü Lütfi Ağırman ve kolej idarecilerini misafir eden Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, iki kurum arasında yapılan anlaşma ile odaya kayıtlı 2 bin 100 üyenin Sınav Kolejinin sunduğu eğitim hizmetinden %20 oranında indirimle yararlanma imkânına sahip olduklarını söyledi.

 

EĞİTİME ÖNEM VERİYORUZ

Bu imkânı değerlendirmek isteyen üyelerin Oda Kayıt Belgesi ile Sınav Kolejine müracaat etmeleri gerektiğini belirten Varlı, TSO’nun girişimleri neticesinde TOBB tarafından Keskin’e yapılacak olan Teknik Meslek Lisesi de hatırlatarak oda olarak Kırıkkale’de eğitime verdikleri önemin ve bu alanda yapılan girişimlerin bir kez daha altını çizdi. Ticaret ve Sanayi Odası gibi bir kurumla indirim anlaşması yapmanın memnuniyet verici olduğunu vurgulayan Kırıkkale Sınav Koleji Kurucu Müdürü Lütfi Ağırman ise Kırıkkale’de yıllardır eğitim alanında sayısız başarıya imza atan bir kurum olarak Kırıkkale TSO üyelerine de hizmet vermekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx