BahşılıManşet

Uyar’a sevgi seli

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Bahşılı Belediye Başkan Adayı İbrahim Uyar, Bahşılı Belediyesi’nin kapalı kutu olmayacağını belirterek,  başkan olması durumunda gece gündüz demeden halkı için çalışacağını söyledi.

‘DİK DUR EĞİLME…’

AK Parti Bahşılı Kadın Kolları seçim ve irtibat bürosu açıldı. Hüseyin Onbaşı Mahallesinde irtibat bürosunun açılışına AK Parti Bahşılı Belediye Başkan Adayı İbrahim Uyar ve çok sayıda partili katıldı. Başkan Adayı Uyar’ın merkez seçim bürosundan Kadın Kolları seçim ve irtibat bürosuna kadar yürüyen partililer, ‘Dik dur eğilme Bahşılı seninle’, ‘Partili yorulmaz liderini bırakmaz’ ve ‘Bahşılı seninle gurur duyuyor’ gibi tezahüratlarda bulundular.

‘YAN YANA OLACAĞIZ’

Başbakan Recep Tayyip Eroğan’ın kadınlarımıza büyük değerler verdiğini belirten Başkan Adayı İbrahim Uyar, “Annelerimiz bizler size çok büyük değerler vereceğiz. Şehit ve Gazi annelerimizi unutmayacağız. Anneler gününde Bahşılı halkı olarak hep bir arada olacağız. Sizlerle birlikte devamlı yan yana olacağız. Seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da birlikte ve beraber olacağız. Sizleri hiç bir zaman unutmayacağız”

‘YALNIZ DEĞİLSİNİZ’

Açılan Kadın Kolları Seçim ve irtibat bürosunun kapatılmayacağını belirten Uyar, “Sadece seçimlik olmayacak, seçimden sonrada sizlerle irtibat içerisinde olacağız. Artık Belediye sizlere kapalı kutu olmayacak, sizleri güler yüzle karşılayacağız. Her zaman bana bizzat ulaşacaksınız. Bundan sonra sizler yalnız değilsiniz, hep birlikte olacağız” dedi.

‘KADINLARA EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILACAK’

Başkan olması durumunda bayanlara kültür ve dini gezileri düzenleyeceklerini söyleyen Uyar, “Ayrıca sinema günlerimizde olacak.  Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezi açarak dul, yalnız ve Bahşılılı kadınlarımızın yanında olacağız. Engelli annelerimizin çocuklarına hep birlikte sahip çıkacağız. Genç kızlarımızın işsizlik problemi için en büyük mücadeleyi yine biz vereceğiz. Seçildikten sonra Kadın Kollarımız 24 saat sizler için çalışacak. Yapılan konuşmaların ardından Başkan Adayı Uyar ve AK Parti Bahşılı Kadın Kolları Sorumlusu Fatma Özbek seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu