ManşetSiyaset

‘31Mart sabahı bambaşka olacak’

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Saadet Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz, Gündoğdu Mahallesi’nde yaptığı toplantıda, “Kırıkkale 31 Mart sabahı bambaşka bir güneşle uyanacak” dedi.‘SERMAYEYE SÖZ VERMEDİK’

Kırıkkale’nin 10 yıldır hizmet alamadığını belirten Yılmaz, mevcut zihniyetin kente bir çivi çakmadığını, çakılan paslı çivinin de yandaşlarına rant sağladığını bildirdi. Yılmaz, işçilerin maaşlarını vermeyen zihniyetten hesap soracağını ifade etti. Oy için hiçbir sermaye kuruluşuna söz vermediğini belirten Yılmaz, söz verenlerin 30 Mart’ta çok büyük bir hüsrana uğrayacağını kaydetti. Sahipsiz Kırıkkale’ye sahip çıkmak için geldiklerini belirten Yılmaz, vatandaşa hizmeti esas alan bir anlayışla yola çıktıklarını açıkladı.

‘SANDIKLARA SAHİP ÇIKMALIYIZ’

Kırıkkale’yi seviyeli, dürüst, temiz bir siyaset ve belediyecilikle tanıştıracaklarını bildiren Yılmaz, zafere çok az bir zaman kaldığını belirtti. Sandıklara, oylara, Kırıkkale’ye, halka sahip çıkacaklarını belirten Yılmaz, hırsızlık döneminin sona erdiğini belirterek, “Rant ve yandaşlarına peşkeş çekme zamanı artık sone erdi” dedi. Bundan sonra hiçbir gücün seçimi ellerinden alamayacağını belirten Yılmaz, partililere 8 gün daha çalışmaları tavsiyesinde bulundu. Bu soğukta kendisini yalnız bırakmayan dava arkadaşlarının olduğunu belirten Yılmaz, destek veren tüm herkese teşekkür etti.

‘CAN VE MAL GÜVENLİĞİNE ÖNEM VERMİYORLAR’

Samsun Bulvarı’nın da insanlar için risk faktörü oluşturduğunu belirten Yılmaz, trafiğin çok yoğun bir şekilde aktığı anayol da üst ve alt geçitlerin olmamasını eleştirdi.  Belediye’nin insanlara hizmet etmediğini, vatandaşların can ve mal güvenliğiyle bile ilgilenmediğini belirten Yılmaz, Belediyenin geldiği günden bu yana alt ve üst geçitlere önem vermediğini söyledi. Alt ve üst geçitlere önem verileceğini belirten Yılmaz, engelliler için yapılacak olan asansörlü üst geçitlerin Kırıkkale’ye modernlik kazandıracağını ifade etti.

‘DİK DURDUM’

 Sansasyonel dedikodular çıkarak kendisinin yıpratılmak istendiğini belirten Yılmaz, Belediye Başkanı olması durumunda AK Parti’ye geçeceği söylemlerini çok sert bir dille eleştirdi. Aday olmadan önce kendisine bir takım vaatler verildiğini belirten Yılmaz, o dönem dik durduğunu ve milletin kendisini Belediye Başkanı olarak görmek istediğini açıkladığını bildirdi.  “AK Parti’ye geçecek olsaydım bugün burada olmazdım” diyen Yılmaz, bu dedikoduları çıkaranların kendisinden korktuğunu ve kendisinin ve partisinin yakaladığı başarıyı pasifize etmek istediğini kaydetti.

0 0 votes
Haber Değerlendirme
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu