Eğitim

Bakan Yardımcısı Özer’den sürpriz ziyaret

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer Kırıkkale’ye sürpriz bir ziyarette bulundu. Kırıkkale’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren Bakan Yardımcısı Özer, Milli Eğitime bağlı okul binalarını gezerek, okulların genel durumu ve eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

OKUL BİNALARINI GEZDİ

Bakan Yardımcısı Mahmut Özer ziyaretlerine Kırıkkale Valiliği ile başladı. İlk olarak Valilik Şeref Defterini imzalayan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Özer,  daha sonra Valimiz Yunus Sezer’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Sezer, Bakan Yardımcısı Özer’i Kırıkkale’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu bildirdi. Bazı ziyaret ve incelemelerde bulunmak için ilimize geldiğini belirten Bakan Yardımcısı Özer ise, Kırıkkale’de bulunmaktan duyduğu mutluluğu iletti. Valilik ziyaretinin ardından Vali Yunus Sezer ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile birlikte Kırıkkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin merkezde bulunan okul binası ile MKE Kurumu Eski Çırak Okulunun bulunduğu alanda incelemelerde bulunan Özer, açılması planlanan Meslek Lisesi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

SİLAH MÜZESİNE ZİYARET

Bilim Sanat Merkezi, Özel Eğitim Meslek Okulu, Mehmet Işıtan Özel Eğitim Uygulama Okulu, Güzel Sanatlar Lisesi ile Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi’ni de ziyaret eden Bakan Yardımcısı Özer, ziyaretlerinde okulların genel durumu ve eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Bakan Yardımcısı Özer, Yahşihan Yeni Sanayi Sitesinde bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  ve atölyelerinde de incelemelerde bulundu. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, daha sonra MKE Silah Fabrikası ile fabrika içerisinde yer alan Silah Müzesini gezdi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı