Spor

BAŞARIDA HERKESİN PAYI VAR

Kırıkkale Büyük Anadoluspor Teknik Direktörü Harun Aydoslu ilk yarıyı değerlendirdi

 

Şehrimizi BAL Liginde temsil eden Kırıkkale Büyük Anadoluspor 2018-2019 sezonunun ilk yarısını grup lideri olarak tamamlandı. 12 maçta 9 galibiyet 3 beraberlikle ilk devreyi 30 puanda tamamlayan kırmızı-lacivertli ekibin hedefi şampiyonluk. Sezonun ilk yarısını namağlup lider kapatmanın sevincini yaşadıklarını belirten Teknik Direktör Harun Aydoslu, başarıda herkesin payı olduğuna vurgu yaptı.

 

HEDEFE ULAŞMAK İÇİN DAHA FAZLA KONSANTRASYON

Kırıkkale Büyük Anadoluspor Teknik Direktörü Harun Aydoslu sezonun ilk yarısının değerlendirmesini yaptı. Kırmızı-lacivertli teknik çalıştırıcı Aydoslu “Hedeflediğimiz bu yolda Şükürler olsun ki ilk devreyi namağlup lider bitirmenin gururunu mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni bir yönetim, yeni bir takım, yeni bir oluşum yapılan doğru işler, futbola aşık taraftarıyla bütünleşince ortaya çıkan başarı. Her geçen gün her maç üzerine koyarak futbolun doğrularını yapan bir takım. Başarıyı yakalamada en önemli faktör saydığımız Takım Ruhunu yakalamak için çaba gösteren üzerine düşeni yapan bu başarının paydaşları. Kolay olmayan bundan sonrada kolay olmayacak olan bu dikenli yolda hedefe ulaşmak için kesinlikle daha fazla konsantrasyon daha fazla kenetlenme daha fazla fedakarlık ve özveri gerekiyor. Bizim amacımız saha içerisinde, futbol oyun kuralları dahilinde, fair play çerçevesinde mutlu sona ulaşmak. Sezon başından beri küfüre hayır kampanyası ile başlayan Türkiye de gündem oluşturan söylemimiz geçen haftaya kadar federasyonumuzdan en ufak bir uyarı ikaz almayan kırmızı kart görmeyen, hak ettiği halde bir penaltı dahi verilmeyen, oynanan 12 maç 9 galibiyet 3 beraberlikle güzel bir ivme yakalayan ve bir şehri o eski Kırıkkale spor ruhunu tekrar uyandıran bu oluşumun başarısına asla kimse gölge düşüremeyecektir” ifadesini kullandı.

 

ŞAMPİYONLUK KUPASI GELECEK

Aydoslu “Sezon sonunda bu takım hak ettiği şampiyonluk kupasını bütün engellemelere, saha dışı ayak oyunlarına rağmen bu şehre getirecektir. Bu başarıda ve oluşumda yer olan Başta Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı ya, Desteğini her dönem arkamızda hissettiğimiz Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak beye Kulüp Başkanımız bu oluşumun mimarı Harun Ulusoy ve yönetim kurulu üyelerine, Teknik ekipteki hocalarıma, beni bu zamana kadar yanıltmayan ne görev verdiysem yapmak için gayret gösteren Başta kaptanlarım Uğur Kütük, Hurşit Velioğlu, Severin Bikoko önderliğinde bütün futbolcu kardeşlerime, çalışan personelimize Ayrıca her hafta maçlara bizlerin motivasyonunu artırmak için örnek teşkil edecek etkinliklerle bizleri içeride dışarıda sadece arma forma aşkına karşılıksız seven destek veren taraftar gurup başkanları ve tribün liderlerine büyük taraftarımıza emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı