Genel

Belediye Çalışıyor Sulakyurt Güzelleşiyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçelerinde ki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, hafta sonu mesai dışında bile özverili bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

HABER: TAHİR ERDEM

Kırıkkale´nin küçük ilçelerinden olan Sulakyurt´ta Belediye Başkanı İsmail Bildik imkansızlıklardan imkan oluşturarak ilçe halkına pek çok hizmet sunuyor.  Dar bütçeli bir belediye olmalarına rağmen göreve gelmeden önce ilçe halkına verdiği sözleri tutma konusunda başarı gösteren Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, görevde bulunduğu süre içerisinde Sulakyurt´un çehresini değiştirdi.

Unutulan ve eskimeye yüz tutmuş parklar ve çeşmeler tekrar canlandırılıyor. Tüm bunların arkasında ise üstün bir çaba ile çalışan belediye personeli ve Başkan İsmail Bildik bulunuyor. Hedeflerinin Sulakyurt´u İç Anadolu´nun cenneti yapmak olduğunun altını çizen Belediye Başkanı İsmail Bildik, çalışmalarına kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da devam ettiklerini söyledi.

Her fırsatta kamunun parasını kamu yararına kullandıklarının altını çizen Başkan Bildik, ‘Sulakyurt´lu hemşehrilerim her şeyin en güzeline layık. Bugüne kadar kimseyi ötekileştirmeden, bana oy verdi vermedi demeden herkese ve her bölgeye eşit hizmet götürdük. Bundan sonra da aynı şekilde hizmetlerimize devam edeceğiz’ diye konuştu.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu