Spor

Camiiler arası futsal heyecanı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kur’an kursuna gelen gençlere yönelik Kırıkkale Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi kapsamında düzenlenen Camiler arası futsal müsabakaları başladı.

8 TAKIMDAN 96 SPORCU KATILDI

Ülkemizde spor kültürünün yaygınlaştırılması, halkımıza sağlıklı ve bilinçli spor yaptırmak amacıyla hayata geçirilen ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi kapsamında düzenlenen Camiler arası futsal müsabakaları Yenimahalle Spor Salonunda 8 takımdan 96 sporcunun katılımıyla başladı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir’in başlama vuruşu ile başlayan müsabakalar 17 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek.

KUPALARINI TÖRENLE ALACAKLAR

Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir turnuva hakkında yaptığı açıklamada, “Kuran kurslarına katılan öğrenciler için İl Müftülüğü ile birlikte Camiler Arası Futsal müsabakası düzenledik. Müsabakalar bu alanda bir ilki oluşturuyor. Antrenörlerimiz ve Kuran kursu öğreticilerinin gözetiminde başlayan müsabakalar sonucunda şampiyon takım kupasını törenle alacak. İl Müftülüğümüze ve kurs hocalarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum”dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx