2018 Milletvekilliği SeçimleriSiyaset

Göçer: Mecliste Sesiniz Olacağım

Türkiye ve Kırıkkale 24 Haziran seçimlerine giderken partilerden aday adayı başvuruları hız kesmeden devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi de aday adaylarını tanıtmaya başladı. MYK Üyesi Seyit Ahmet Göçer 24 Haziran'da Milletvekilliği seçimleri için aday adayı olduğunu partisinde duyurdu. Göçer 24 Haziran'da vekil seçilmesi durumunda Kırıkkalelilerin sesi olacağını söyledi.

Türkiye ve Kırıkkale 24 Haziran seçimlerine giderken partilerden aday adayı başvuruları hız kesmeden devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi de aday adaylarını tanıtmaya başladı. MYK Üyesi Seyit Ahmet Göçer 24 Haziran’da Milletvekilliği seçimleri için aday adayı olduğunu partisinde duyurdu. Göçer 24 Haziran’da vekil seçilmesi durumunda Kırıkkalelilerin sesi olacağını söyledi.

                             Seyit Ahmet Göçer

BİZ KENDİMİZE YAKIŞANI YAPACAĞIZ
Parti il binasında gerçekleşen aday adaylığı toplantısında partililer yoğun ilgi gösterdi. Göçer yaptığı açıklamasında “Ben uzun yıllar teşkilatlarda görev yaptım. Allah nasip etti vekil seçildik. 1 Kasım’da yapılan seçimlerde az bir oy farkla kaybettik. Biz söz verdik. aday olsak ta olmasak ta sürekli sahada olacağız. Geçmişten günümüze kadar hep liderimizin emrindeydik. Şimdide öyle olacak. Biz kendimize yakışanı yapacağız”diye konuştu.

KARDEŞLERİMİZ İÇİN DESTEK VERECEĞİZ
Göçer açıklamasının devamında “Biz Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a oylarımızı vereceğiz. MHP dün olduğu gibi bugünde devletinin milletinin yanında. Biz Kırıkkale’nin sıkıntılarını sorunlarını çok iyi biliyoruz. Meclise girmem durumunda MKE yeniden canlandıracağız, genç arkadaşlarımıza iş imkanı sağlayacağız. Kit kapsamında kadro alamayan işçi kardeşlerimiz için destek vereceğiz.”dedi.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı