3. Sayfa

Kazalar KGYS’ye yansıdı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de farklı noktalarda meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, kent genelinde farklı tarihlerde oluşan ve KGYS kameralarınca kaydedilen kazalara dair kamera görüntülerini kamuoyu ile paylaştı.
Sürücülerin bir anlık dikkatsizlikleri nedeniyle ne yazık ki canlar kaybediliyor, sakatlıklar yaşanabiliyor ve de maddi kayıplar meydana geliyor.
Yurt genelinde olduğu gibi Kırıkkale kent genelinde de zaman zaman aşırı hız, ışık ihlali, tedbirsizlik ve dikkatsizlik nedeniyle kazalar meydana geldi.
Kentte son günlerde yaşanan kazalar anbean KGYS kameralarına yansıdı. Kaza yapan sürücülerin kamera görüntülerinde hangi sürücünün kural ihlali yaparak kazaya sebebiyet verdiği ve kazanın ne şekilde olduğu ise açık bir şekilde izlenebiliyor.
İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından görüntüler bir bir izlenerek hatalı sürücülere ceza yazıldı.
Öte yandan yaşanan kazalar, diğer sürücülerin aynı hatalara düşerek kaza yapmamaları konusunda da önemli bir uyarı niteliği taşıyor.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu