Manşet

Kırıkkale’nin Yeni Valisi Belli Oldu

Yunus Sezer’in AFAD Başkanı olarak atanmasının ardından Kırıkkale’nin yeni valisi atandı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yunus Sezer’in AFAD Başkanı olarak atanmasının ardından Kırıkkale’nin yeni valisi atandı.

RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI

Yunus Sezer’in AFAD Başkanı olarak atanmasının ardından Kırıkkale’nin yeni valisi Bülent Tekbıyıkoğlu  oldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürü olan Tekbıyıkoğlu’nun atanmasına ilişkin kararname  resmî gazetede yayımlandı.

Kırıkkale’nin Yeni Valisi Belli Oldu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale HaberleriBÜLENT TEKBIYIKOĞLU KİMDİR?

Aslen Çorum ili Sungurlu ilçesinden olan 1976 Ankara doğumlu Bülent Tekbıyıkoğlu lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde 1997 yılında tamamladı. Kısa bir süre finans sektöründe çalışan Tekbıyıkoğlu 2004 yılında İçişleri Bakanlığında kaymakam adayı olarak göreve başladı. İçişleri Bakanlığında sırasıyla Tonya, Yağlıdere, Bozdoğan, Kiğı, Hassa ve Ahlat Kaymakamlıkları görevinde bulundu. 20.08.2017 tarihli ve 2017/345 sayılı İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İller İdaresi Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı görevine atanan Tekbıyıkoğlu 01.09.2018 tarihli kararname ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı oldu. Bülent Tekbıyıkoğlu 26.10.2018 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürü olarak atandı.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x