Bahşılı

Tekin Ailesinin Mutlu Günü

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin’in oğlu Muhittin Tekin, düğün töreniyle hayatını Nuha El Haddad ile birleştirdi.

HABER: YELİZ ERDEM

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin’in oğlu Muhittin Tekin, hayatını ilçede yapılan görkemli bir düğün merasimiyle Nuha El Haddad ile birleştirdi. Düğün töreni ilçedeki Osmanlı Kasrı’nda yapılırken, törene siyaset, bürokrasi, iş dünyası, Kırıkkale, Ankara ve Türkiye’nin birçok yerinden misafir katıldı. Düğüne iştirak edemeyen bazı önemli isimler ise telgraf göndererek tebriklerini ilettiler.

Düğün töreninde misafirleri Başkan Tekin ve eşi ile gelin hanımın ailesi ve yakınları karşıladı. Renkli görüntülerin yaşandığı törende genç çiftçin mutluluklarına ortak olan davetliler tebriklerini de ilettiler. Semazenlerin gösteri yaptığı düğün töreninde Kırıkkale’den başta Vali Mehmet Makas olmak üzere, Milletvekilleri, Vali Yardımcıları, Belediye Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Müdürleri, Milletvekili Mustafa Açıkgöz, esnaf ve iş dünyasının önemli simaları katıldı. Ayrıca Mersin Milletvekili ve Hazine ve Maliye eski Bakanı Nureddin Nebati, Gaziantep Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Abdulhamit Gül, Adalet Bakan Yardımcısı Ramazan Can aynı anda başka programları olduğu için telgrafla tebrik mesajı illettiler.

Geç saatlere kadar devam eden düğün merasiminde genç çift doyasıya eğlenirken, davetliler de Semazen gösterisi ve diğer etkinlik ve programlarla keyifli anlar yaşadı,  aileler ve genç çiftin bu mutlu gününe ortak oldu. Başkan Tekin ve eşi düğüne iştirak eden herkesle yakından ilgilendi ve teşekkürlerini iletti.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu