GündemKırıkkaleManşet

Vatandaşı deneme tahtası yaptılar

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Cep telefonuna sildiği halde 112’den sürekli uyarı mesajları gelen Haluk Aktaş isimli vatandaş, bu durumdan bir hayli şikayetçi. Başvurmadığı, ulaşmadığı yer kalmadığını ifade eden Aktaş, Türkiye’de 40-50 kişinin bu durumdan şikayetçi olduğunu söyledi.
‘ANKARA’DA YAYGIN TEST 112 UYARISI’
112’den ‘Deneme-1’, ‘Deneme-2’, Deneme-3’ şeklinde telefonuna sürekli mesaj geldiğini ve bu durumdan bir hayli şikayetçi olduğunu ifade eden Haluk Aktaş isimli vatandaş, mesajları sildiği anda tekrar yine aynı mesajın telefonuna geldiğini öne sürdü. Mesajlarda bazen de, “Ankara’da yaygın test 112 uyarısı” şeklinde ileti aldığını da belirten Aktaş, kullandığı operatöre başvurduğunu ancak onlarından durumdan bilgi veremediğini söyledi.
‘BİZDEN KAYNAKLI DEĞİL’
112’ye de gittiğini ve durumu izah ettiğini sözlerine ekleyen Aktaş, yine aynı cevabı aldığını ve kimsenin böyle bir mesaj göndermediğini söylediklerini anlattı. 112’nin “Bizden kaynaklı değil” diyerek, tüm operatörlere bu konuda bilgilendirme yaptığını söyledi. 112’nin savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu da kaydeden Aktaş, durumun çok ilginç olduğunu ve kimsenin bu konuda bilgi sahibi olmadığını söyledi. Aktaş, yinede her gün mesajları sildiği anda yeni mesajın geldiğini söyledi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
4 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Murat Ulusoy
6 yıl önce

Murat Ulusoy liked this on Facebook.

KirikkaleHM
6 yıl önce

Vatandaşı deneme tahtası yaptılar http://t.co/TsWHkdVnrK

Haber71Net
6 yıl önce

Vatandaşı deneme tahtası yaptılar http://t.co/LmCOEgXhzj

Haber71Net
6 yıl önce

Vatandaşı deneme tahtası yaptılar – http://t.co/HX5lV1zkLp http://t.co/3DdDREXf3X

Başa dön tuşu