Teknoloji

Vektörel Bilişim ile Bireysel ve Kurumsal Eğitimler

Vektörel Bilişim faaliyetlerine 2004 yılından itibaren başlamıştır. Çeşitli alanlarda eğitim kursları vererek mesleki açıdan insanların kendilerini geliştirmesine olanak tanımaktadır.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Vektörel Bilişim faaliyetlerine 2004 yılından itibaren başlamıştır. Çeşitli alanlarda eğitim kursları vererek mesleki açıdan insanların kendilerini geliştirmesine olanak tanımaktadır. Bu bağlamda alanında uzman olan kişilerin verdiği eğitimleriyle dikkatleri toplamaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal eğitimler alarak öz geçmişinize yazabileceğiniz birikimler elde edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Vektörel Bilişim web adresine erişim sağlayarak eğitimlere göz atmaktır.

Almak istediğiniz eğitimlerin detaylarını site üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Aynı şekilde dilerseniz çalışanlarla iletişime geçerek de detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Özellikle yazılım kursu bilişim teknolojileri eğitimleri alanında en çok talep görenler arasındadır.

Çizim ve Tasarım Eğitim Kategorileri

Çizim ve tasarım birçok sektörde oldukça ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Farklı departmanlarda yer alan çalışanlardan grafik tasarım veya autocad statüleri talep edilebilmektedir. Aynı zamanda çizim ve tasarım alanıyla ilgili bir işe girmek istiyorsanız, bu alandaki eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Vektörel Bilişim kapsamında grafik tasarım kursu alabilirsiniz. Böylece eğitimlerin tamamlanmasıyla birlikte bu alanda ihtiyacınız olan en temel bilgi birikimlerine sahip olabilirsiniz.

Çizim ve tasarım eğitim kategorileri sadece grafik tasarım veya autocad kursu ile tanımlanmamaktadır. Aşağıda maddeler halinde alabileceğiniz diğer kurs kategorilerini de sıraladık.

  • AutoCAD Kursu 2D-3D Eğitim
  • 3Ds Max Kursu Mimari Görselleştirme
  • Revit Kursu Mimari Tasarım Eğitimi
  • Solidworks Kursu 3D Katı Modelleme
  • Catia Kursu Katı Modelleme Eğitimi
  • Rhino Kursu Rhinoceros Eğitimi
  • CAD/CAM CNC Kursu
  • Grafik Tasarım Uzmanlığı Kursu
  • Video Montaj Kursu Kurgu Effect

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x