Genel

“Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum”

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Eğitime Destek Platformu Ekim Ayı İl Koordinasyon Toplantısına katıldı. Vali Makas, milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmenin önemli olduğuna vurgu yaptı.

HABER: TAHİR ERDEM

 

HAYAT BOYU ÖĞRENME

Öğrencilerin milli, manevi, ahlaki, insani, kültürel değerlerimizi benimseyen, koruyan, geliştiren ve kendi yaşantılarında inşa eden fertler olmalarına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen ve Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı işbirliğinde yürütülen “Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum” projesinin ekim ayı olağan toplantısına katılan ve toplantıda konuşan Vali Mehmet Makas, milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmenin önemli olduğunu ve bu konunun bütün öğretim kurumlarıyla beraber hayat boyu öğrenme bağlamında tüm yaşantımızda insanlarımıza anlatılması gereken bir konu olduğunu vurguladı. Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya Vali Mehmet Makas’ın yanı sıra, Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, İl Müftüsü Hasan Hayri Yaşar ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü V. Rukiye Eryılmaz, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader ve platform üyeleri katıldı.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu