Yaşam

KTSO’dan Ramazan Paketi

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından korona virüs salgını nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren ihtiyaç sahibi 800 aileye Ramazan ayı içinde gıda çeki dağıtımı yapıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından korona virüs salgını nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren ihtiyaç sahibi 800 aileye Ramazan ayı içinde gıda çeki dağıtımı yapıldı.

ÇÜNKÜ BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Tüm dünyayı etkileyen korona virüs salgının şehrimizdeki etkilerini azaltmak ve en az etkiyle atlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan yardımında bulundu. Meclis üyeleri aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak 100’er TL değerinde 800 adet alışveriş çeki dağıtımı gerçekleştirildiğini ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, oda olarak her yıl Ramazan ayında gerçekleştirilen gıda yardımları ve okul sezonu başında yapılan eğitim yardımları ile ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya çalıştıklarını söyledi. Varlı şöyle devam etti; ‘Devletimizin virüs salgını nedeniyle mağduriyet yaşayan vatandaşlarımıza bir dizi destek verdiğini biliyoruz. Bizlerde Kırıkkale TSO olarak bu süreçte üzerimize düşen görevi yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl Ramazan ayı için meclis üyelerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak 800 Alışveriş Çeki dağıtımı yaptık. Pandemi sürecinde üyelerimizle irtibatımızı da en üst seviyede tutmaya gayret ediyor, üyelerimizden aldığımız bildirimleri devletimizin ilgili birimlerine iletip çözüm aşamalarını yakından takip ediyoruz. Ülke olarak karşılaştığımız her sorunda olduğu gibi bu salgından hep birlikte kurtulacağımızı biliyoruz. Çünkü biz birlikte güçlüyüz. ”dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x