Genel

VALİ MAKAS SPORUN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “2023 Yılı Sporun Enleri” ödül törenine katıldı. Vali Makas “Gençlerimiz bizim her şeyimiz. Bütün geleceğimiz, hayalimiz, ümidimiz, sevdamız gençlerimizdir” diye konuştu.

 

SPOR HAFTASI KUTLANDI

Ulusal ve uluslararası alanda Kırıkkale’yi temsil eden ve başarı elde eden sporcularımıza düzenlenen ödül töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş başarılı sporcuları tebrik ederek Amatör Spor Haftalarını kutladı.

 

GENÇLERİMİZ BİZİM HER ŞEYİMİZ

Vali Makas “Gençlerimiz bizim her şeyimiz. Bütün geleceğimiz, hayalimiz, ümidimiz, sevdamız gençlerimizdir” İfadesini kullandı. Vali Makas Konuşmasının devamında devletimizin spor alanında yaptığı yatırımlara değinerek, bu alanda Cumhurbaşkanlığı öncülüğünde ve Kırıkkale’nin de desteği ile daha da ileriye yürüyeceklerini söyledi. Gazze’de yaşanan olaylara değinen Vali Mehmet Makas ecdadımızın dünyayı yönettiği dönemde dünyada adaletin ve huzurun sağladığını, dünyaya tekrar adaletin, huzurun ve barışın Aziz Milletimiz ve gençlerimiz sayesinde geleceğini ifade etti.

 

SPORCULARA HEDİYELER VERİLDİ

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas “En vatansever, görevini en iyi yapandır. Sporcu kardeşlerimiz de en iyisini yapacak, dünyada her müsabakada bayrağımızı göndere çektirecektir. Buna olan inancımız tamdır.” dedi. Konuşmanın ardından Vali Makas branşlarında başarı gösteren sporculara çeşitli hediyeler verdi. Düzenlenen törene Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Genç, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Barış Cücen, İl Müdürleri, Kırıkkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sırrı Zengin, antrenörler, sporcular ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu