Genel

Vali Makas’tan ziyaret

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, kurum ziyaretleri kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. İl Müdürü Rıza Aydın’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Makas, öğrencilerin emin ellerde olduğunu söyledi.

HABER: TAHİR ERDEM

 

ÖZEN GÖSTERİYOR

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, göreve başladığı ilk günden itibaren kentteki kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra sivil toplum kuruluşları, vatandaşlar ve her kesime ulaşmaya ve halkın yanında olmaya özen gösteriyor. Kurumlardan Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Makas, Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın, müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından karşılandı. Bir süre Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın’la görüşme yapan Makas, daha sonra öğrenci, öğretmen ve personelin durumu, yürütülen proje çalışmaları ve diğer eğitime dair konularla ilgili Aydın’dan brifing aldı. Ziyaret sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Makas, “Millî eğitim teşkilatımızı ziyaret ettik. Geleceğimizin teminatı evlatlarımız emin ellerde.” ifadelerini paylaştı. Makas’ın bu tür kurum ziyaretlerine zaman zaman devam edeceği belirtildi.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu