EğitimGündemManşet

YGS’de Kırıkkale birincisi Maltepe’den çıktı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

2014 YGS’da Kırıkkale’de Maltepe Dershanesi birincisi çıkardı. Fen Lisesi’nde okuyan ve Maltepe Dershanesi öğrencisi Merve Erdem  YGS’de Kırıkkale birincisi oldu. Türkiye genelinde ise 335 sırada yer aldı.  Diğer dershanelerden de ABC, Sınav, Rasyonel, Çaka, Final Dergisi Dershanesi, Alfen ve dershanelerinde derece yaptıkları söyleniyor. Öğrenciler, bilgisayara şifreleri girdikçe dereceler ortaya çıkıyor.  

maltepe ygs 1
YGS Kırıkkale Birincisi Merve Erdem
TEŞEKKÜR ETTİ
Birincilik sonucunu değerlenirden  Maltepe Dershaneleri Müdürü Bayram Günsili, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da dershanemiz ildeki dereceleri topladı. Bu başarıda emeği geçen aileleri, okul ve dershane öğretmenlerini kutluyorum. Dershanemizin ve öğrencilerimizin bu başarısını LYS’de de sürdüreceğine inanıyorum.” diye konuştu.
KALİTELİ EĞİTİM
Kaliteli ve bilimsel ilkelere uygun eğitim hizmeti sunmak tüm eğitim kurumlarının ortak hedefi olduğunu ifade eden Günsili, “Bunun için işletmelerin kendi iç işleyişlerini yeniden düzenlemeleri, bazı faaliyetlerini geri bildirime tabi tutmaları, şebeke organizasyonlarını geliştirmeleri, değişen çağa ve bilimsel yeniliklere ayak uydurmaları gerekmektedir. Maltepe Dershaneleri bu vizyonu ile eğitimde öncü kurum olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Her yıl binlerce öğrenciye rehber olmak ve üniversiteye yerleşebilmeleri için en iyi eğitimi almalarını sağlamak bizim en temel gayemizdir. Eğitimde toplam kalite ilkesine göre hareket etmenin ve başarılı olmanın ana prensibi ise daima öğrenci odaklı hareket etmektir. Öğrencinin ihtiyacına cevap verecek bilgi, kültür, hizmet ve ekipman sağlandığı taktirde başarılı olmamak için bir sebep kalmayacaktır.” dedi.
ÖĞRETMENLERİN ÇABASI
Maltepe Dershanesi’ne gitmekten son derece mutlu olduğunu ifade eden Merve Erdem, “Başarılı olmamda dershane, okul ve veli üçgeni etkeni güçlü oldu. Öğretmenlerimin çabaları beni birinci yaptı. Kendilerine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

0 0 votes
Haber Değerlendirme
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu