Genel

SAĞLIK-SEN’DEN KURUM ZİYARETLERİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan genel rutin kurum ziyaretleri kapsamında Kırıkkale Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Şube Başkanı Akdoğan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Rukiye Eryılmaz’ı makamında ziyaretine; Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı görevini yürüten Selami Kaynakhan eşlik etti. Ziyarette gündeme dair konuların yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün faaliyetleri kapsamında bir takım konulara değinildi. Sohbet sırasında Başkan Akdoğan “Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığı olarak tüm kurum ve kuruluşlarımızla bir istişare içerisinde çalışmak bizlerin en vazgeçilmez ilkeleri arasında gelmektedir. Çünkü biz biliriz ki birlikte olmak, sorunları değil çözüm imkanlarını getirir. Bu kapsamda da Kurum ve kuruluşlarımızla bilgi alış verişi yapmak ve karşılıklı haberdar olmak istiyor, bu şekilde de faaliyet gösteriyoruz. Bu ziyaretimizde de bizleri nazik bir şeklide karşılayan İl Müdürümüz Sayın Eryılmaz’a ve ziyaretimizde bizlere eşlik eden İl Müdür Yardımcımız Sayın Kaynakhan’a teşekkür ediyoruz” şeklinde ifade etti. Ziyaret karşılıklı memnuniyet ifadeleri ile sonlandırıldı.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu