Genel

TSO’da İç Denetim Süreci Tamamlandı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda Kalite ve Müşteri Memnuniyetine yönelik düzenlenen iç denetimler sona erdi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Dahil olduğu akreditasyon sistemindeki başarılarıyla 5 yıldızlı hizmet veren odalar arasına giren Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında ISO9001 Kalite Yönetimi ve ISO10002 Müşteri Memnuniyeti Şikayet Sistemi iç denetimleri gerçekleştirildi. MB Akademi Eğitmeni Baş Denetçi Mehmet Besleme tarafından gerçekleştirilen iç denetim öncesi personele 4 gün süreyle Akreditasyon Sistemi, Kalite Yönetim Sistemi ve Müşteri Memnuniyeti Şikâyet Sistemi konularında eğitim verildi.

Üye beklentilerinin ötesinde çok daha kaliteli hizmet vermeyi arzulayan kurumlara kılavuzluk eden bir standart olan ISO10002 siteminin oda üyeleri, yöneticileri ve çalışanları ile ilişkilerinde analitik düşünmenin oluşumunu sağlayarak, tarafların iletişim ve ilerlemelerine uygun bir alt yapı hazırladığını ifade eden TSO Başkanı Ahmet Varlı, odaların üyeleri ile bir bütün olduğunu ve bu nedenle üye beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmaların her zaman en üst planda tutulması gerektiğini ifade etti.

Temmuz ayında gerçekleşecek Kalite ve Müşteri Memnuniyeti sistemi denetlemeleri öncesi gerçekleştirilen eğitim ve iç denetim sürecinde ayrıca ISO 9001:2015 gereklilikleri ve felsefesi ile kalite sisteminin yapısının anlatılması, kalite sistemi için sorumlulukların tanımlanması, mevcut uygulamaların gözden geçirilmesi ve gerekli yeni tekniklerin uygulanması konularında oda personellerine bilgiler verildi.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu