Genel

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI DEZENFEKTE EDİLDİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de her gün, gün içerisinde yüzlerce kişinin kullandığı minibüs, otobüs ve servis araçları Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

HABER: YAKUP ÖZCAN

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI DEZENFEKTE EDİLDİ - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI DEZENFEKTE EDİLDİ – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

SEFERE HAZIR HALE GELİYOR

Kırıkkale’de her gün yüzlerce kişi toplu taşıma araçlarını kullanmakta. Yüzlerce kişinin kullandığı bu araçlar Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince modern yöntemlerle düzenli olarak dezenfeksiyon edilmekte. Yapılan çalışmalar içerisinde son bir ay içerisinde Kırıkkale Belediyesi Otobüsleri de dahil olmak üzere 161 toplu taşıma aracı, 23 Servis aracı olmak üzere toplam 184 araç dezenfekte edildi. Kırıkkale Belediyesinden yapılan açıklamada, vatandaşların sıklıkla kullandığı toplu ulaşım hizmeti veren araçlarda dezenfekte işlemleri devam edeceği, vatandaşların gönül rahatlığıyla yolculuk yapmalarının sağlanacağı belirtildi. Ekipler araçları belirli periyotlarla titizlikle temizledikten sonra araçlar sefere hazır hale geliyor.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu