Genel

Sağlık-Sen’den Pehlivanlı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri, İş Yeri Temsilcileri, Kadın, Engelli ve Gençlik Kolları Başkanlıkları yanı sıra çok sayıda üyemiz ile birlikte AK Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Başkan Akdoğan; Milletvekilliği seçimleri ile birlikte Ak Parti İl Başkanlığı görevine getirilen Engin Pehlivanlı’ya hayırlı olsun temennilerimizi iletti.

Akdoğan “Sağlık-Sen olarak biz birlikte çok büyük, çok güzel, çok güçlü bir aileyiz. Biz Sağlık- Sen olarak gücümüzü birliğimizden almaktayız. Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığı olarak bugüne kadar gerek özel gerekse de kamu kurum ve kuruluşlarla istişare içerisinde çalışmanın gücüne inandık ve bu doğrultuda hareket ettik. Bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ederek çözümlerin bir parçası olmayı amaç edindik. Şube Başkanlığımız olarak bugünden sonra da bu anlayış ile devam edecek, İstişare içerisinde hareket edeceğiz.

Şube Başkanlığım adına Ak Parti İl Başkanlığı görevinizin şahsınıza ve ilimize hayırlara vesile olmasını diler, Başarılar temenni ederiz.” şeklinde görüşlerini ifade etti.

AK Parti İl Başkanı Pehlivanlı “Sağlık-Sen ailesinin bu zamana kadar yanımızda yer aldığını memnuniyetle karşıladığımızı ifade etmek isterim. İlimize hizmet etmek noktasında istişare içerisinde olacağımız Sağlık-Sen Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Kırıkkale Şubemize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.” şeklinde duyguları ifade etti.

Tanışma ve sohbet şeklinde gerçekleşen ziyaret karşılıklı memnuniyet ifadeleri ile sonlandırıldı.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu