2019 Belediye Seçimleri

Ak Parti’den Emniyet’e ziyaret

AK Parti Teşkilatları yerel seçimle ilgili hazırlıklarını sürdürürken, kurumlara yönelik de ziyaretler devam ediyor.  Önceki gün Emniyet Müdürlüğü ziyaret edildi.

 

SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA

AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mehmet Saygılı ile birlikte önceki gün Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Seçim dolayısıyla kurumlara yönelik ziyaretler devam ederken, bu doğrultuda da Emniyet Müdürlüğü ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette İl Başkanı Nuh Dağdelen ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı da yer aldı. Dağdelen ve Seygılı Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’yu makamında ziyaret ettikten sonra şubeleri dolaşarak personelle selamlaştı.

 

DAĞDELEN BLGİ VERDİ

Ziyaret konusunda bilgi veren İl Başkanı Dağdelen, “Seçim ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Belediye Başkanımız ve Başkan Adayımız Mehmet Saygılı ile birlikte Emniyet Müdürümüz Sayın Mahmut Çorumlu ve değerli emniyet mensuplarımızı ziyaret ettik. 24 saat şehrinizin güvenliği için hizmet veren değerli dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Heyet daha sonra çevik kuvvet şube müdürlüğünü ziyaret ederek görüş alıverişinde bulunuldu.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı