2019 Belediye Seçimleri

KIRŞEHİRLİLER MHP ADAYI YARAR İLE İSTİŞARE ETTİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Serdar Yarar, Kırıkkale’de yaşayan Kırşehirliler ile istişare toplantısında bir araya geldi. Kendisinin de Kırşehir ile akrabalık bağlarının bulunduğunu hatırlatan MHP adayı Yarar “Kırıkkale’de yaşayan herkes Kırıkkalelidir. Şehrimizde yaşayanları sen ben diye ayırt etmeden, herkese eşit hizmet edeceğiz, bir olacağız, iri olacağız hep birlikte Kırıkkale olacağız” ifadesini kullandı.

İSTİŞARE TOPLANTISI

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar, Kırıkkale’de yaşayan bir grup Kırşehirliler ile bir araya gelerek yerel seçimleri istişare etti. MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, MHP teşkilat yöneticileri ve çok sayıda Kırşehirlinin katılımıyla İl Kültür Merkezinde yapılan istişare toplantısında Kırşehirli belediye meclis üyesi adayları kürsüye davet edilerek tanıtıldı.

PROJELERİNİ ANLATTI

Toplantıda projelerinden bahseden MHP adayı Yarar “Kırıkkale Milletvekilimiz Halil Öztürk’ün katılımları ile Kırıkkale’de yaşayan Kırşehirli hemşehrilerimiz ile istişare toplantısında bir araya geldik. Projelerimizden bahsederek 31 Mart yerel seçimleri hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” Dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x