2019 Belediye Seçimleri

MHP adayı Yarar’dan belediye çalışanlarına bayram ikramiyesi sözü

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar, diğer taraftan Belediye çalışanlarına da müjde verdi. MHP adayı Yarar, belediye çalışanlarına dini bayramlarda emeklilere dağıtılan ikramiyeler ölçeğinde ikramiye dağıtılacaklarını söyledi.

MUTLU ÇALIŞAN VERİMİ ARTIRIR

Kendisinin de iş dünyası içerisinde gelen birisi olarak mutlu çalışanlı bir kurumun veya işletmenin daha verimli hizmetlere imza attığına şahit olduğunu hatırlatan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar “Kırıkkale’yi MHP’nin üretken belediyecilik anlayışıyla tanıştıracağız. Üretken belediyecilik, toplumun ayrıştırılmasına karşı geliştirilen önemli ve etkili bir belediyecilik anlayışı olarak, hem birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, hemde hizmette kalite, etkinlik ve sürekliliği sağlayan bir yerel yönetim anlayışıdır. Bu bağlamda hem çalışanıyla, hem toplumuyla barışık, hizmet üreten, vatandaşın sorunlarıyla hem hal olan bir belediye anlayışımız olacak” diye konuştu.

DİNİ BAYRAMLARDA İKRAMİYE VERİLECEK

Bir belediyenin asli görevlerinden birisinin çalışanının alın teri kurumadan ücretini ödenmesi gerektiğini, bununda bir lütuf değil zaruri olduğuna vurgu yapan MHP adayı Yarar “Mutsuz çalışanların sayısı mutlu çalışanları ikiye katladığında, kurumunuzda iş yerinde mutluluk kavramının masaya yatırılma zamanı gelmiş demektir. Mutlu çalışma performansı, sağlık, ilişkiler, sosyal iletişim, üretkenlik ve enerji de dahil olmak üzere neredeyse yaşamın tüm alanlarında başarı getirdiği aşikardır. Bu bağlamda biz göreve geldiğimizde mutlu çalışanlı bir belediye için adımlar atacağız. İşçisiyle, memuruyla tüm belediye çalışanlarımıza aynı emeklilerimize dağıtıldığı gibi dini bayramlarda ek ikramiye dağıtacağız. Bu ödemenin miktarı da devletimizin emeklilere verdiği meblağ düzeyinde olacaktır. Kırıkkale Belediyesinin bütçesi bu ödemeyi yapabilecek güçtedir. Yönetim becerisizliklerini bütçeye bağlayanlar, belediye çalışanını mağdur edenler bunu bilemezler” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx