2019 Belediye Seçimleri

İYİ Parti adayı Yılmaz’dan esnaf ziyareti

İyi Parti Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz, önceki gün Hürriyet caddesi esnafları ile Yaşam Hastanesini ziyaret etti. Yılmaz, ziyaretler sırasında vatandaşların sorunlarını dinledi, vatandaşlardan gelen serzenişlere açıklık getirdi.

 

HÜRRİYET CADDESİ ZİYARETLERİ

İyi Parti Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz, önceki  günde Hürriyet Caddesi esnafları ile Yaşam hastanesini ziyaret etti. Esnaf ziyaretlerinde vatandaşların sıkıntılarını ve Kırıkkale’nin eksikleri hakkında vatandaşların serzenişlerini dinleyen Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz, seçilmesi halinde su, taşıma, eğitim ve yapılaşma konusunda müjdeler verdi. Yaşam hastanesi ziyaretinde Hastane yönetim kurulu Başkanı Ömer Akçelik tarafından karşılanan Kırıkkale Başkan Adayı Yılmaz, daha sonra hastane doktorlarını ziyaret ederek çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

 

SEKTÖR CİDDİ SIKINTI İÇERİSİNDE

İyi Parti Belediye Başkan adayı Mahir Yılmaz’a sağlık sektöründe yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi veren Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Akçelik, ‘sektörümüz ciddi sıkıntı içinde. 8-10 yıldır zam alamıyoruz. Aradaki farkı vatandaştan almak zorunda kalıyoruz. Vatandaş ile bizi karşı karşıya getiriyorlar. ‘ dedi. Hastanede yapılan tedaviler hakkında da bilgi veren Akçelik, ‘kalp damar hastalıkları haricinde diğer tüm alanda hizmet veriyoruz. Kalp damar hastalıkları büyük yatırım istiyor. Sektör iki dudak arasından çıkacak bir söze bağlı olduğundan böylesi yatırıma yönelmek büyük cesaret istiyor.’ Dedi.

 

BELEDİYE SOĞUK HAVA DEPOSU

Belediye Başkan adayı Yılmaz, esnaf ziyaretleri sırasında da vatandaşlara çeşitli konularda müjdeler verdi.  Göreve geldiğinde ilk iş olarak su parasında indirim yapacağını söyledi. Mahallelerden tek minibüs ile hastanelere ulaşım sağlanacağını dile getiren Yılmaz, “Ayrıca Belediye Soğuk Hava Deposu ile 4 mevsim uygun fiyata meyve sebze vatandaşına sunulacak. Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları için modern bir bina hayata geçirilecek. Temiz, düzenli, güvenlikli mekanlara sahip olacaklar.’ Dedi.

 

ULAŞIM ÜCRETLERİNİ BELEDİYE ÖDEYECEK

Üniversiteyi kazanan Yüksek Öğretim öğrencilerin burslarını Kırıkkale Belediyesi´n den alacağını ifade eden İyi Parti Belediye Başkan adayı Yılmaz, “Öğrencilik zamanlarında bilecekler ki Kırıkkale Belediyesi hep yanlarında olacak. 65 yaş üzeri büyüklerimizin minibüs ile ulaşım ücretlerini belediye karşılayacak. Minibüs sahipleri bu hizmetlerinin bedelini belediyeden tahsil edecekler. ‘ dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı