2019 Belediye Seçimleri

MHP adayı Yarar’dan Hastane ziyareti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

31 Mart yerel seçim çalışmalarını kapsamlı bir şekilde sürdüren MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Serdar Yarar, beraberinde MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk ile birlikte Yüksek İhtisas Hastanesinde yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

HASTALARA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDU

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kırıkkale Belediye Başkan adayı Serdar Yarar beraberinde MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, MHP İl Başkan yardımcımız Gökay Gül, teşkilat mensupları ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte Yüksek İhtisas Hastanesinde tedavi gören hasta ve yakınlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. MHP heyeti ayrıca Hastane çevresinde bulunan esnafları da işyerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Ziyaret öncesi Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sancar Serbest’i ziyaret eden Milletvekili Öztürk ve Başkan adayı Yarar, çalışmaları hakkında bilgi aldı. Öztürk ve Yarar daha sonra hastane personellerine de çalışmalarında başarılar diledi.

KIRIKKALE ANILARIMIN, HAYALLERİMİN ŞEHRİ

Hastanede tedavi gören hastaları servislerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Serdar Yarar, özellikle yaşlı hastalar ile yakından ilgilendi. Ziyaretinde samimi sohbetlerde bulunan MHP adayı Yarar “Kırıkkale anılarımın, hayallerimin, hedeflerimin şehridir. Kırıkkale’m doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım, hayatım boyunca üzerine titrediğim memleketimdir. Şehrimizin daha yaşanılabilir, içerisinde ekonomi, istihdam ve üretime yönelik 40 soruna 40 proje hazırlayarak yola çıktık. Kırıkkale için hayali olmayan belediye başkan adayının şehrimize beklenilen düzeyde hizmet edemeyeceğine inanıyorum. Projelerimiz arasında eli öpülesi yaşlılarımızı da yakından ilgilendiren projeler bulunuyor. Bunlardan bazıları şefkat evleri, engelsiz yaşam merkezi, başkanımız mahallede, mahalle kültür evleri gibi hizmetlerimiz olacak. Kırıkkale’de yaşayan tüm hemşehrilerimin hizmetkarı olmak için çıktığım bu yolda hepinizin desteğini bekliyorum” dedi.

Daha Fazlasını Göster
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x