2019 Belediye Seçimleri

MHP Bağlarbaşı ve Yuva’da seçim bürosu açtı

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar için Bağlarbaşı Mahallesi’nde seçim Komitesi açılışı yapıldı. Açılışa mahalle sakinlerinin ilgi ve katılımı yüksek oldu.

 

AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar’ın seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yarar, parti teşkilatı ile birlikte önceki gün Bağlarbaşı Mahallesi’nde seçim komitesi açılışını gerçekleştirdi. İlgi ve katılımın bir hayli yüksek olduğu açılış törenine teşkilat da tam destek verdi. Açılış töreninde mahalle sakinlerini yapacağı çalışmalar konusunda bilgilendiren Başkan Adayı Yarar, mahalleye yönelik hizmetler konusunda bilgi verdi.

 

GENİŞ KATILIM OLDU

Açılış töreni ile ilgili açıklamada bulunan Yarar, “Bağlarbaşı Mahallesi Seçim Komitemizin açılışını, MHP MDK Başkanı ve Kırıkkale MV. Halil Öztürk bey, MHP İl Başkanımız Erdal Baloğlu bey, Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanımız Tolgahan Toraman bey, İlçe Başkanımız Murat Abalı bey, Kamu-Sen İl Başkanımız Yücel Karabacak bey, Türkav İl Başkanı Galip Öztürk bey ve bağlı teşkilatlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik. Bizleri bağrına basan değerli hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Bağlarbaşı Mahallesi kararını çoktan vermiş, bizleri mutlu etmiştir. Allah birliğimizi daim etsin” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı