2019 Belediye Seçimleri

Yerel Seçimlerde Belediye Başkanı Adayınız Kim Olmalı?

Kırıkkale'mizin ilk haber sitesi Haber71.Net gündemi belirlemeye devam ediyor. Bir kaç gün önce başlatmış olduğumuz "Kırıkkale Belediye Başkanı ve İlçe Belediye Başkanlarından memnun musunuz?" anketinin ardından normalde 2019 yapılması gereken Yerel Seçimlerin erkene alınması gündemde olması sebebi ile Kırıkkale il merkezi olmak üzere ilçelerimizde ve beldelerimiz ile ilgili  "Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz?" anketlerimizi bugün itibari ile Kırıkkale'nin ilk haber sitesi Haber71.Net olarak başlatmış bulunmaktayız.

Kırıkkale’mizin ilk haber sitesi Haber71.Net gündemi belirlemeye devam ediyor. Bir kaç gün önce başlatmış olduğumuz “Kırıkkale Belediye Başkanı ve İlçe Belediye Başkanlarından memnun musunuz?” anketinin ardından normalde 2019 yapılması gereken Yerel Seçimlerin erkene alınması gündemde olması sebebi ile Kırıkkale il merkezi olmak üzere ilçelerimizde ve beldelerimiz ile ilgili  “Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz?” anketlerimizi bugün itibari ile Kırıkkale’nin ilk haber sitesi Haber71.Net olarak başlatmış bulunmaktayız.

Anketimizde il, ilçe ve belde belediye başkanlarının her bir anketinde 3 adaya oy verme imkanına sahipsiniz. Dolayısıyla gönlünüzden geçen aday profili olarak anket sizi sadece 1 aday üzerinde yoğunlaşmasını engellemektedir. Bu bahisle anketlerde oy kullanırken maksimum 3 adaya oy verme imkanın sahipsiniz.

Anketimize oy kullanmak isteyen Kırıkkaleliler, haber sitemiz bulunan anketimize oy verebilirler.

Ankette yer almasını istediğiniz aday adaylarını, görüş ve önerilerinizi 0532 576 0804 no’lu telefon numarasını arayarak iletebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
tarafsızkırıkkaleHarun demirBilirVeremem Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
tarafsız
Ziyaretçi
tarafsız

Ankete tıklanılmıyor site açılmıyor ama bana sorarsanız mevcut ak parti belediye başkan adayını değiştirmeli çünkü ivezden oturamadık yazın ve asfalt yok köy havasını atamadı başkan yalan vaadler verdi bana göre meydana katlı otopark vs o yüzden yapamayacagın şeyleri vaat etmiyecektin o yüzden saygılı olmamalı

kırıkkale
Ziyaretçi
kırıkkale

Ak parti Mehmet SAYGILI ile kazanır…Diğerleri tutmaz….Millet zaten kızgın Mehmet Saygılı aday olmazsa heleki nefret edilen (Nuh-demir-çaykara-güloğlu-güleç-babayiğit-zerenay gibi)kişiler aday olursa sandığa gömülmeyi gerçekten hak etmişler demektir.Arkadaşlar bu seçim yeter demenin zamanıdır

Harun demir
Ziyaretçi
Harun demir

Kırıkkalemiz için en doğru tercih Bayram Salim BOZDEMİR Olmasıdır.

Bilir
Ziyaretçi
Bilir

SULALYURT tamamen algi uzerine kurulu. Belediye boya ciladan baska birtane is yapmadi 5 yilda. Ancak gazetelere yalan haber ile avutuyor insanlari. Gazeteye mansetkere bakin nerde asfalt yol bakim evi kaymamakamlik futbol sahasi ve birsuru soz hic biri ortada yok. Ismail bildik bitik gorecek secimlerde bunu halko kandirmak ne.

Veremem
Ziyaretçi
Veremem

Turgut Özdem En İyi Belediye Başkanıdır. Devam Etmesini Dilerim.

Hüda şahin
Ziyaretçi
Hüda şahin

NUH ŞAHİN CERİKLİ BELEDİYE BAŞKANI

Ada MARDİN
Ziyaretçi
Ada MARDİN

Sayın Haber71 anket sonuçlarında Osman TÜRKYILMAZ aleyhine müdahale yapmayacaksan oylamaya katılalım.

Close